ПАТ «Виробниче Об'єднання "Одеський консервний завод" є лідером по виробництву плодово-овочевої консервної продукції в Одеській області. На підприємстві використовуються новітні технології виробництва харчової і жестянобаночной продукції із сировини високої якості, працює кваліфікований персонал.

Успішно працює на ринку СНД, постійно розширюючи свою дилерську мережу і поповнюючи асортимент пропонованої продукції.

Якість

Конкурента
спроможність

100 років на
ринку

«Рідна»
сировина

Зберігаємо
традиції

Здорове
харчування

Міжнародний
рівень

Сучасні
технології

ПАТ «Виробниче Об'єднання« Одеський консервний завод », є одним з найстаріших переробних підприємств України. Історія нашого заводу починається в далекому 1919 році. На всьому протязі свого існування завод ріс і розвивався. Ми одні з небагатьох консервних заводів колишнього Радянського Союзу, хто за роки незалежності, не тільки не скоротив обсяги випуску, а значно розширив асортимент продукції, що виробляється. Ореол нашої товарної присутності не тільки в багатьох регіонах країн СНД, але і країнах Європи, Азії і навіть США. І ми продовжуємо розширювати наші торговельні зв'язки. На даний момент в нашу структуру входить чотири виробничі комплекси, на яких працює близько 800 осіб.

Високі стандарти виробництва, сучасні технологічні потужності, ретельний контроль якості на всіх етапах (починаючи від прийому і сортування сировини і до лабораторних експертиз при відвантаженні продукції) - все це підтверджується численними нагородами, які регулярно отримує наша продукція на міжнародних виставках.