Одесский консервный завод
Одесский консервный завод
Одесский консервный завод
Одесский консервный завод
Одесский консервный завод
Одесский консервный завод
Одесский консервный завод
Одесский консервный завод

Перші згадки в пресі про «Одеський консервний завод» з'явилися в 1919 році, після націоналізації приватної харчової фабрики і переобладнання військових казарм у Водопровідному провулку. У всі часи на території м.Одеси за майже столітню історію заводу, розуміли важливість збереження і розвитку харчової промисловості. Саме з «Одеського консервного заводу» розходилася халва по всьому колишньому Радянському Союзу. А консерви і томат-паста - одні з небагатьох продуктів харчування, які експортувалися до Америки і Німеччини ще в 1936 році!

Завод має одну з найпотужніших технологічних баз в Україні. Наше підприємство з багатьох видів продукції перейшло на повний цикл виробництва: вирощування овочів на полях, перевезення, виробництво тари і упаковки, випуск готової продукції. А також найголовніший ресурс - наявність кваліфікованих кадрів, які прийшовши молодими фахівцями на завод, після закінчення ВНЗ вдосконалюють свій досвід на заводі і потім передають цей досвід молодому поколінню. Сьогодні якість всієї нашої продукції підтверджено сертифікатами державної системи сертифікації УкрСЕПРО, наша рибна консервація сертифікується по системі ХАССП (європейська система управління безпечністю харчових продуктів), сама продукція випускається за стандартами ГОСТ, ДСТУ, ТУ.

Якість всієї нашої продукції підтверджено сертифікатами державної системи сертифікації УкрСЕПРО, наша рибна консервація сертифікується по системі ХАССП (європейська система управління безпечністю харчових продуктів), сама продукція випускається за стандартами ГОСТ, ДСТУ, ТУ.

Підприємство має кілька виробничих напрямків.

Перше - це виробництво халви в асортименті в упаковці від 30г до 5 кг, виробництво всіляких консервованих овочів, томатної пасти, ікри кабачкової та баклажанної, різних видів квасолі, виробництво тари і упаковки.

Другий напрямок - це виробництво таких видів продукції як Кукурудза та Зелений горошок в жесті-банку власного виробництва і банках СКО та Твіст. Так само завод займається заморожуванням при температурі -40°С Кукурудзи і Зеленого горошку, для подальшої реалізації. Хотілося б відзначити, що Кукурудза, яка використовується у виробництві тільки «супер солодких» сортів, а Зелений горошок використовується у виробництві виключно «молочної стиглості».

Ще один напрям - це сокове виробництво, на якому відбувається переробка фруктів і томатів з подальшим використанням у виробництві пастеризованих соків, нектарів, що дозволяє максимально зберегти всі вітаміни і мікроелементи. Цей напрям займається виробництвом соусів, кетчупів, томатної пасти в упаковці дойпак.

Окреме місце займає наш Рибо-переробний комплекс. Це відносно новий для заводу напрям, який активно розвивається. Ми виробляємо понад 20-ти видів рибних консервів, в тому числі Шпроти натурального копчення і шпротний паштет. В 2012 році наш рибо-переробний комплекс увійшов до трійки кращих рибо-переробний комплексів України.

За кожним з напрямків закріплена окрема сертифікована лабораторія, яка веде постійний контроль, як за сировиною, яка надходить на переробку або зберігання, так і за контролем якості готової продукції.

І будьте впевнені - ми несемо відповідальність за якість нашої продукції! Кожна господиня в будь-якому куточку України і за кордоном може бути впевнена, що наша продукція «Не наколота» всякою хімією для додання розміру або кольору, і це безпосередньо позначається на смакових якостях, а близькість сировинної бази дозволяє скоротити логістичний ланцюжок в рази, що позитивно позначається на якості нашої продукції. З грядки до вашого столу наша продукція проходить кілька етапів підготовки: мийки, чищення, стерилізації або теплової обробки. При цьому сучасне обладнання і налагоджені процеси допомагають зберігати всі корисні вітаміни, мінерали та мікроелементи, якими нагородила овочі наша родюча земля. Тому нашу продукцію можна сміливо рекомендувати і дітям, і людям, які стежать за своїм здоров'ям.

Продукція завода представлена трьомя торговими марками: ТМ «ГОСПОДАРОЧКА», ТМ «Союз-Агро» и ТМ «Союз морей»