Торгова марка «Господарочка» була створена в 2002 р щоб забезпечити жителів України якісною і смачною плодовоовочевою консервацією, рибними консервами і всіма улюбленою халвою. І як продовження розвитку заводу та для налагодження комунікацій між одеським консервним заводом і покупцями була створена в 2003 році Компанія ТОВ «Торговий двір« Господарочка ». Це дозволило охопити більше регіонів і вийти на якісно новий рівень поставок.

Халва

Що ми знаємо про халву? Халва - це східні солодощі, родом з Ірану, яку багато століть назад почали готувати жителі цієї країни. Зараз халву можна купити в будь-якому кондитерському магазині.

Детальніше

Овочева консервація

«Одеський консервний завод» є лідером за асортиментом продукції, що випускається. Значиме місце в лінійці продукції, що випускається займає овочева консервація.

Детальніше

Кетчупи, Соуси

Батьківщиною кетчупів, правда, не в їх нинішньому вигляді прийнято вважати Китай. У далекі середні століття десь в середині XVII століття приправа у вигляді суміші з різних овочів і спецій була завезена в Англію і відразу ж знайшла своїх шанувальників, яку стали називати «catchup», що в перекладі означає «кетчуп». Однак кетчуп в звичному для нас вигляді зварений на основі томатів з'явився значно пізніше через два століття.

Детальніше

Соки, Нектари

Одним з напрямків виробництва у «Одеського консервного заводу» є асортиментна лінійка соків і нектарів: Томатного соку і нектарів в асортименті. Розроблена нашою лабораторією рецептура дозволяє максимально зберегти смакові якості і корисні речовини.

Детальніше

Рибна консервація

Виробництвом рибних консервів «Одеський консервний завод» почав займатися з 2009 року. За цей час асортимент продукції, що випускається з первинних 3-х видів продукції зріс до понад 3-х десятків найменувань.

Детальніше