У 2010 році ПАТ «Виробниче Об'єднання «Одеський консервний завод» вступив в новий виток свого розвитку, запустивши у виробництво дві нові торгові марки ТМ «Союз-Агро» та ТМ «Союз морей». Продукція торгової марки ТМ «Союз-Агро» відразу знайшла свого покупця завдяки високій якості і невисокій ціні.

Халва

Халва - це східні солодощі, родом з Ірану, яку багато століть назад почали готувати жителі цієї країни. Зараз халву можна купити в будь-якому кондитерському магазині.

Детальніше

Овочева консервація

«Одеський консервний завод» є лідером за асортиментом продукції, що випускається. Значиме місце в лінійці продукції, що випускається займає овочева консервація.

Детальніше

Кетчупи, соуси

Батьківщиною кетчупів, правда, не в їх нинішньому вигляді прийнято вважати Китай. У далекі середні століття десь в середині XVII століття приправа у вигляді суміші з різних овочів і спецій була завезена в Англію і відразу ж знайшла своїх шанувальників, яку стали називати «catchup», що в перекладі означає кетчуп. Однак кетчуп в звичному для нас вигляді зварений на основі томатів з'явився значно пізніше через два століття.

Детальніше

Соки, нектари

Одним з напрямків виробництва у «Одеського консервного заводу» є асортиментна лінійка соків і нектарів: Томатного соку і нектарів в асортименті. Розроблена нашою лабораторією рецептура дозволяє максимально зберегти смакові якості і корисні речовини.

Детальніше